Loading…

Genialna polska komedia pt. „Chłopaki nie płaczą”

Chłopaki nie płaczą to jedna z popularniejszych polskich komedii, które od razu skradły serca widzów w całym kraju. Z pewnością nie bez powodu, bowiem w główne role wcielają się jedni z najlepszych polskich aktorów, jak chociażby Maciej Stuhr, Cezary Pazura czy Magdalena Mazur.

Fabuła filmu

Chłopaki nie płaczą rozpoczyna się w momencie, kiedy Jakub Brenner postanawia pomóc swojemu przyjacielowi. Zamawia specjalnie dla niego dziewczyny do towarzystwa, które niestety mają dość wygórowane wymagania jeśli chodzi o kwestie finansowe, przez co główni bohaterowie Chłopaki nie płaczą mają bardzo wiele kłopotów i zarazem przygód.

Kolejny bohater Chłopaki nie płaczą to gangster, który dopiero zaczyna swoją przygodę z nielegalnym rynkiem. Mówią na niego Bolec i już na początku kariery wpada w wielkie tarapaty. Staje pomiędzy trudnym wyborem moralnym, pomiędzy byciem uczciwym człowiekiem, a spełnieniem ambicji ojca, szefa gangu.

W filmie Chłopaki nie płaczą możemy obserwować również losy gangsterów Freda i Gruchy, którzy wraz z ojcem Bolca przygotowują dość ważny interes. Podczas spotkania dochodzi do strzelaniny w wyniku której aż 4 osoby zostają ranne, a wszystkie podejrzenia zostają zrzucone na niewinnego Kubę.

Tematyka filmu

Kolejne przygody panów z Chłopaki nie płaczą toczą się właśnie wokół wymienionych wątków. Nie brakuje scen pełnych śmiechu, zabawy i łez. Doskonały humor będzie dopisywał każdemu, kto docenia kunszt polskich komedii. To zdecydowanie dobry film na odstresowanie się i poprawę humoru.

 

Dodaj komentarz