Loading…

Piękna i utalentowana Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk to aktorka młodego pokolenia, bardzo popularna dzięki rolom w serialach obyczajowych. Nie cieszy się zbytnią sympatią widzów, zwłaszcza ze względu na to, że związała się z Mikołajem Krawczykiem, kiedy ten był jeszcze w związku małżeńskim. Agnieszka Włodarczyk kocha zwierzęta i bardzo chętnie udziela się charytatywnie na rzecz niesienia pomocy tym, które najbardziej jej potrzebują.

Kariera aktorska

Agnieszka Włodarczyk pierwszy raz zadebiutowała w 1996 roku w teatrze Buffo, grając w spektaklu „Tyle miłości”. W filmie po raz pierwszy zagrała tytułową postać Sarę w 1997 roku w reżyserii Macieja ślesickiego. Krótko po tym, reżyser zaproponował jej rolę w serialu „13 posterunek” u boku Cezarego Pazury. Serial emitowany był w Telewizji Polsat przez 3 lata. Agnieszka Włodarczyk grała również w takich serialach jak Plebania czy Pierwsza miłość. W filmie „Nigdy w życiu” wcieliła się w postać kochanki męża głównej bohaterki.

Życie prywatne

Rodzice aktorki nie są razem odkąd skończyła dwa lata. Tym właśnie Agnieszka Włodarczyk tłumaczy niezbyt udane życie uczuciowe. W 1995 roku uczestniczyła w konkursie Miss Polski Nastolatek, którego jednak nie wygrała. Do dziś wyróżnia się na tle innych aktorek wyjątkową urodą, wzrostem i pięknymi nogami.

Przez dziewięć lat była w związku z Jakubem Sićko z którym planowała ślub i rodzinę. Niestety w 2011 roku para nagle rozstała się. Agnieszka Włodarczyk długo jednak nie była sama, ponieważ już rok później związała się z poznanym na planie serialu „Pierwsza miłość” Mikołajem Krawczykiem. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że aktor był wówczas żonaty z Anetą Zając i wspólnie wychowywali dwóch synów. Bez pardonu jednak zostawił żonę i dzieci i przeprowadził się do Włodarczyk. Przez cztery lata wspólnie pokazywali się publicznie na wszystkich imprezach. Para rozstała się na początku tego roku, a Krawczyka można widywać już z nową dziewczyną. Mówi się, że Agnieszka Włodarczyk była w ich związku bardzo apodyktyczna i zabraniała mu kontaktów z matką i synami. To podobno aktor podjął ostateczną decyzję o ich rozstaniu.

Inna aktywność

Agnieszka Włodarczyk może pochwalić się pięknym i zgrabnym ciałem. Wielokrotnie chętnie pokazywała swoje wdzięki w odważnych sesjach dla takich magazynów jak „Playboy”, „CKM” oraz „Maxim”.

Niewiele osób wie również, że Agnieszka Włodarczyk ma bardzo ładny głos i pięknie śpiewa. Wydała nawet swój singiel i album, tuż po zwycięstwie w pierwszej edycji programu „Jak oni śpiewają”. Swój talent wokalny wykorzystuje przede wszystkim podczas koncertów charytatywnych, w których chętnie bierze udział, pomagając zarówno potrzebującym osobom jak i zbierając pieniądze dla bezdomnych zwierząt. Agnieszka Włodarczyk swoją postawą może motywować innych do niesienia pomocy i wykorzystywania swojego nazwiska w dobrym celu.

Działalność na rzecz zwierząt

Agnieszka Włodarczyk bardzo chętnie pomaga zwierzętom, które potrzebują pomocy. Przede wszystkim czynnie działa jako dom tymczasowy dla potrzebujących czworonogów. Współpracuje z licznymi fundacjami, które bronią praw zwierząt. Wśród nich jest chociażby Fundacja Viva! czy Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami. Agnieszka Włodarczyk zawsze podkreśla, że zwierzęta są dla niej często ważniejsze niż ludzie, ponieważ nikt tak nie okazuje miłości, radości i wdzięczności jak one.

Podczas udziału w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” udało jej się wygrać z jednym z odcinków 10 tysięcy złotych, które przekazała dwóm fundacjom, pomagającym zwierzętom.

 

Dodaj komentarz